Валерія | 2018-09-07 16:47:22
Акне
Добрий день)Мені 14 років) І як ви й зрозуміли у мене перехідний вік)я вже другий рік страждаю від акне та вугрової сипі. І чим старше я стаю тим більше їх стає. У мене жирний тип шкіри)висипи на скронях, лобі, навколо губ і крилах носа. Допоможіть)
Ответы врачей 1
Статьи по теме
"дерматология"
13268
Валерия Бурау, консультант likar.info
Главврач, Общие вопросы
Здравствуйте, для того что бы посоветовать какой либо препарат необходим осмотр.