Наталя | 2018-09-10 15:07:07
вагітність
Доброго дня. Плануємо вагітність. Минуло майже 3 тижні з дати можливого зачаття, вже зробила 3 тести на вагітність і на кожному друга полоска трішки проявилася, але не насичена. А сьогодні почалися місячні. До лікаря не зверталася. Це може бути викидень?
Ответы врачей 1
Статьи по теме
"гинекология"
13268
Валерия Бурау, консультант likar.info
Главврач, Общие вопросы
Здравствуйте, тяжело сказать без осмотра. Обратитесь на осмотр. Это могут быть просто критические дни, при беременности иногда бывает такое.