Катя | 2018-09-10 18:36:09
вагітнісь
Добрий день! скажіть будь ласка, я планувала вагітність, десь тиждень після овуляціі було прозоре виділення з кровю, і перед місячними небуло характерних виділень , затримки було два дні і пішли місячні. скажіть я була вагітна?
Ответы врачей 1
Статьи по теме
"гинекология"
13268
Валерия Бурау, консультант likar.info
Главврач, Общие вопросы
Здравствуйте, крайне тяжело сказать без осмотра. Но скорее нет беременности не было.