Денис | 2018-09-12 09:25:50
Виділення
Доброго дня! В дівчини після сексу кожного дня збільшені виділення, секс був захищений, нічого не пропускало ніде. Акт відбувався після місячних, буквально тиждень тому. Виділення прозорі, не мають запаху, немає свербіння та печіння. Підскажіть будь ласка, що це може бути.
Ответы врачей 1
Статьи по теме
"гинекология"
13268
Валерия Бурау, консультант likar.info
Главврач, Общие вопросы
Здравствуйте, крайне тяжело выяснить просхождение выделений не видя пациента. Обратитесь на осмотр к гинекологу.