Анна | 2018-09-23 17:03:23
Сказали что маленькая эрозия
Добрый день , была на полном обследованнии у гинелоколога и сказали , что есть маленькая эрозия . Мне 19 лет . Большая вероятность перероста её в рак и что вообще нужно делать , чтобы её не было ?
Ответы врачей 1
Статьи по теме
"гинекология"
Палыга Игорь Евгеньевич
акушер-гинеколог, репродуктолог
Адрес: г. Львов, Украина, “Клиника репродукции человека ”Альтернатива’’
Для певного віку ектопія - це норма. У новонароджених дівчаток перехідна зона перебуває на вагінальній частини шийки матки, до періоду статевого дозрівання вона переміщується трохи ближче до отвору каналу шийки матки, а у більшості дівчат з настанням статевої зрілості розміщується коло зовнішнього отвору цервікального каналу. Тому якщо ерозія виявлена до 21 року, коли гормональна система жінки ще не сформувалася остаточно, особливого втручання не потрібно. Необхідно двічі на рік проходити комплексне обстеження, що включає цитологію і кольпоскопію. У цей період велика ймовірність, що організм сам впорається з ерозією.