Лина | 2018-09-24 14:15:02

Беременность

Добрый день, Лилия! Хотелось бы получить ответ на очень простой вопрос о беременности. Итак, мне 23года, и я на 26неделе беременности. Недели две назад начались боли в паху, при поворотах ночью и при резких движениях. Лобковая кость не болит. Теперь добавился хруст костей в тазу. Я читала, что это нормальное явление т.к кости в тазу должны расходиться перед родами. Однако я переживаю, не сильно ли рано они начали расходиться? Возможно мне нужно увеличить физическую активность или наоборот снизить до предела? Буду очень благодарна за ответ. Так как мои врачи говорят разное.

Ответы врачей 1

Палыга Игорь Евгеньевич
акушер-гинеколог, репродуктолог
Адрес: г. Львов, Украина, “Клиника репродукции человека ”Альтернатива’’
Найчастіше неприємні відчуття в паху, як вже говорилося, пов’язані з перебудовою організму жінки перед пологами і факторами, пов’язаними з ростом плода, що викликає підвищене навантаження на тазову область. Ці проблеми, як правило, вирішуються за допомогою бандажа і спеціальної гімнастики.Крім вищеназваних причин, біль в паху може стати ознакою підвищеного тонусу матки. У цьому випадку зв’язки, за допомогою яких матка кріпиться до малого тазу, розтягуються нерівномірно, що викликає дискомфорт. Незважаючи на те, що і в цьому випадку допоможуть бандаж і фізичні вправи, контролювати стан слід у гінеколога.