Юля | 2018-09-24 16:53:58
Затримка місячних
Доброго дня хотіла б задати питання мені 16 два місяці назад в мене був перший статевий акт (без контрацептивів) якраз напередодні місячних після того була затримка на 2 тижня за 9 днів я зробила перший тест дав одну полоску потім були місячні після того на 40 день я ще раз зробила і також була одна полоска і за 3 дні знов були місячні хотіла б задати таке питання скільки часу буде тривати гормональний збій чи можливо шо я вагітна?
Ответы врачей 1
Статьи по теме
"гинекология"
13268
Валерия Бурау, консультант likar.info
Главврач, Общие вопросы
Доброго дня, для того щоб це з'ясувати необходно пройти огляд лікаря.