Софія | 2018-09-30 12:05:15

Затримка менструацій

Доброго дня! Турбує питання на рахунок затримки менструацій 6 днів затримки, останні два дня з'являється біль внизу живота. Статевий акт останній раз був 14 днів тому. Тест на вагітність робила три рази протягом останніх 3 днів До цього менструації були регулярними Скажіть будь ласка яка може бути причина і чи потрібно звернутись до спеціаліста?

Ответы врачей 1

13268
Валерия Бурау, консультант likar.info
Главврач, Общие вопросы
Здравствуйте, какой тест на определение беременности вы делали? Если обычный, то вам следует знать что он показывает достоверный результат на 10 день задержки менструации. Конечно, для того что бы установить причину задержки вам необходим осмотр доктора гинеколога.