иван | 2018-10-02 06:51:13
кровотечение из матки
здравствуйте. у моей девушки между месячными началось кровотечение. идет 13 день. сдали анализы на иппп. обнаружены микоплазма, уреоплазма и папиломы. возможен вич+, судя по симптомам. в стационаре ставили капельницы. уменьшилось, но не остановилось. что делать, как остановить кровотечение из матки? (делали кальпоскапию и другие обследования)
Ответы врачей 1
Статьи по теме
"гинекология"
Палыга Игорь Евгеньевич
акушер-гинеколог, репродуктолог
Адрес: г. Львов, Украина, “Клиника репродукции человека ”Альтернатива’’
Доброго дня!При наявності сильних міжменструальних кровотеч гінеколог виявить причину і призначить відповідне лікування. По-перше, необхідно зупинити кров’яні виділення і заповнити крововтрати. При наявності ознак анемії призначається додаткове лікування. По-друге, терапія повинна бути підібрана так, щоб цілеспрямовано впливати на причину недуги і в короткі терміни усунути його.Програма діагностики пацієнток з матковою кровотечею включає детальний опитування, який представляє
фахівця картину психологічного стану жінки, наявність спадковості і т.п. Потім призначається ультразвукове дослідження, здача на аналіз піхвових мазків. Можливо, знадобиться обстеження шийки матки або додатковий аналіз тканини ендометрію. Також для визначення гормонального фону, в обов’язковому порядку, здається загальний аналіз крові.Самолікування маткових кровотеч неприпустимо! Навіть, якщо вам здається, що справжня причина міжменструальних виділень відома, потрібно проконсультуватися з лікарем