Алина | 2018-10-04 19:26:19

Вопрос по лечению воспалительного процесса.

Добрый день. Мне 43 года. Меня беспокоят выделения из влагалища желто-коричневого цвета без запаха(сначала были жидкие и желтые). После сдачи анализа(мазок,цитология) я пролечилась свечами Гексикон 11 дней.Результатов нет никаких. Продолжают идти обильные светло(средне)-коричневые выделения. Появлению желтых выделений предшествовали проблемы с кишечником(воспаление).Они продолжаются до сих пор.Сначала был зуд снаружи, а потом воспаление началось внутри. Сейчас зуда нет. Половых контактов не было. Анализ(до лечения) Аналіз у/г мазка на мікрофлору (на склі) Лейкоцити 30-50 в п/з. Еритроцити не виявлені Епітелій в помірній кількості Слиз в помірній кількості Флора палички в невеликій кількості коки в невеликій кількості Trichomonas vaginalis не виявлена Дріжджоподібний грибок не виявлено ТОЧКА 2 VAGINA Лейкоцити майже вкривають все поле зору Еритроцити не виявлені Епітелій в помірній кількості Слиз в невеликій кількості Флора палички в невеликій кількості коки в невеликій кількості Trichomonas vaginalis не виявлена Дріжджоподібний грибок не виявлено ТОЧКА 3 CERVIX Лейкоцити майже вкривають все поле зору Еритроцити не виявлені Епітелій в помірній кількості Слиз в невеликій кількості Флора палички в невеликій кількості коки в невеликій кількості Trichomonas vaginalis не виявлена Дріжджоподібний грибок не виявлено Висновок Ступінь чистоти III Рекомендації Бакпосів на мікрофлору Цитологія на атипові клітини (зішкріб, мазок на склі) ТОЧКА 1 ВАГІНАЛЬНА ЧАСТИНА ШИЙКИ МАТКИ Епітелій Клітини плоского епітелію у великій кількості, розташовані окремо, групами і пластами. Представлені клітинами переважно, проміжного та парабазального шарів епітелію. Клітини поверхневого шару в невеликій кількості.Розташовані окремо і групами. Клітини залозистого епітелію відсутні.Слиз в помірній кількості. Лейкоцити 70-100 в п/з. Еритроцити 10-20 в п/з. ТОЧКА 2 СЛИЗОВА КАНАЛА ШИЙКИ МАТКИ Цитологія на атипові клітини (зішкріб, мазок на склі) Епітелій Клітини плоского епітелію у великій кількості, розташовані окремо, групами і пластами. Представлені клітинами переважно, проміжного та парабазального шарів епітелію. Клітини поверхневого шару в невеликій кількості.Розташовані окремо і групами. Клітини залозистого епітелію відсутні. Лейкоцити 70-100 в п/з. Еритроцити 10-20 в п/з. Цитоморфологічний висновок Тип II. Атрофічний кольпіт Клітини залозистого епітелію не виявлені Анализ крови Лейкоцити (WBC) 3.88 Гемоглобін (HGB) 102 Базофіли (на 100 лейкоцитів) 2.1 СОЕ 9 Также на сегодняшний день ослаблен организм,сильное похудение(менее 40 кг).Последние 2 мес.месячные шли по 10-11 дней,через 20-21 день.Сейчас задержка,уже 35 дней,а месячных нет. На узи воспаления яичников не обнаружено .Есть небольшая миома(2 см). Хотела пропить красный клевер,боровую матку и красную щетку для гормонального фона и восстановления месячных,но не знаю ,как правильно это можно сделать. Прямо сейчас у меня нет возможности поехать к врачу и сделать бакпосев. Подскажите,пожалуйста, чем сейчас можно пролечить выделения. И что нужно делать ,если поставлен диагноз атрофический кольпит. Заранее благодарна за ответ.

Ответы врачей 1

Палыга Игорь Евгеньевич
акушер-гинеколог, репродуктолог
Адрес: г. Львов, Украина, “Клиника репродукции человека ”Альтернатива’’
Доброго дня! Лейкоцити на все поле зору свідчать про наявність запального процесу.Тому призначення можна робити лише після дообстеження.