ЕВЕЛІНА | 2018-10-08 12:04:48

Ескапел порушення менструального циклу наслідки

Добрий день 19вересня був незахищений статевий акт через 25хв прийняла Ескапел 24 вересня почались як по відчуттям мисячні тривали 3-4дні писля 8 жовтня знову є кровянисти виділення робила тест на вагітність 2рази останній 6 жовтня обидва були негативні підскажіть будь-ласка це побична дія від екстреної контрацепції??дякую за вашу відповідь

Ответы врачей 1

13268
Валерия Бурау, консультант likar.info
Главврач, Общие вопросы
Застосування препарату зазвичай не порушує регулярність і нормальний характер менструацій. Однак іноді можлива передчасна поява менструації або затримка її.