Наталя | 2018-10-08 23:21:19

Токсоплазмоз

Добрий день. На 14 тижні вагітності здавала торч інфекції. А саме токсоплазма lgm 2,01 lgG 114,7 Генетик порадила перездати, на 21 тижні lgm 1,10 lgG 146,5 Після генетик сказала, шо токсоплазмоз залишається і радить пройти кур курс лікування. Шо ви можете сказати? Чим це шкідливо для дитини?

Ответы врачей 1

Палыга Игорь Евгеньевич
акушер-гинеколог, репродуктолог
Адрес: г. Львов, Украина, “Клиника репродукции человека ”Альтернатива’’
Говорити про те, чим небезпечний токсоплазмоз при вагітності, слід з точки зору негативного впливу на внутрішньоутробний розвиток плода. Велике значення має термін вагітності, на якому відбулося інфікування. Прийняти має рішення лікар в якого стоїте на обліку ,разом з генетиком,виходячи з аналізів та дообстеження.