Татьяна | 2018-10-09 09:44:19

Когнум

Доброго дня. Наш офтальмолог призначив дитині "Когнум". Прочитали інструкцію - злякались. Жодного показання згідно з інструкцією у нас немає. Прочитали відгуки - ще більше запитань. У нас міопія і астигматизм. Носимо окуляри, займаємось на апаратах. Виконуємо всі інструкції лікаря, ніби все добре. Але навіщо лікар призначив "Когнум"? Який зв'язок з нашим діагнозом і лікуванням? Дякую.

Ответы врачей 2

Красуцкий Виктор Иосифович
Адрес: г. Киев, Украина, ул. Димитрова, 5 Б, Главный врач офтальмологической клиники 'Эксимер'
Телефон: (044) 238 68 00
Шановна Тетяно! Задайте це питання Вашому лікарю. Ми не застосовуємо для підтримуючого лікування вказаній препарат.
Дубровская Елена Александровна
Адрес: Клиника "Into-Sana"
Телефон: (044) 393-00-00
Доброго дня. Згодна з вами. Такі препарати краще згоджувати з дитячим неврологом. Якщо є потреба в цьому.