Катерина | 2018-10-16 20:03:39
роди, чи кесарево
Добрий вечір, у мене у 2012 році дитина задушилась пуповиною до родів, зараз я виношую дитинку і знову двох кратне обвиття, мені кажуть що все буде добре родиш сама, підскажіть будласка чи мені ризикувати дитиною, чи краще щоб кесарили.Дякую.
Ответы врачей 1
Статьи по теме
"гинекология"
Палыга Игорь Евгеньевич
акушер-гинеколог, репродуктолог
Адрес: г. Львов, Украина, “Клиника репродукции человека ”Альтернатива’’
Доброго дня!
Рішення має приймати лікар в якого плануєте народжувати.Візьміть будь ласка УЗД та заплануйте консультацію.Обвиття пуповиною дитини зустрічається досить часто, але в більшості випадків не представляє для малюка ніякої загрози.
Пуповина і плацента головне сполучна ланка між матір'ю і плодом, нормальний кровотік по ній дуже важливий для росту і розвитку дитини. У нормі пуповина має довжину 40-60 см, цього достатньо, щоб малюк без труднощів народився, але мало для того, щоб утворилася велика кількість петель і дитина могла заплутатися. Однак якщо пуповина дуже довга, 70 см, ризик того, що плід в ній заплутається, зростає.
Якщо під час вагітності обвиття пуповиною виявляють на УЗД раніше 34 тижні, велика ймовірність того, що малюк як заплутався, так і розплутається, тобто, такий діагноз ще не говорить про те, що внутрішньоутробний обвиття пуповиною обов'язково залишиться до пологів, і може перешкодити.
Обвиття пуповиною шиї зустрічається найчастіше, при цьому на УЗД лікар бачить в області шиї дитини петлю з виразним кровотоком при допплерометрії.