Юлия | 2018-10-17 14:56:36

повишенний пролактин

Доброго дня. Здала аналізи, у мене повишенний пролактин (25,72). Це дуже серйозно? Половим життям не живу. На даний момент для себевиділила такі симптоми: - заметное ухудшение зрения - акне - появляются симптомы депрессии, в первую очередь – подавленное настроение. - нарушения памяти

Ответы врачей 3

Палыга Игорь Евгеньевич
акушер-гинеколог, репродуктолог
Адрес: г. Львов, Украина, “Клиника репродукции человека ”Альтернатива’’
Доброго дня! Для встановлення діагнозу, одного результату пролактину недостатньо.Слід здати ТТГ,Т3,Т4, АТТПО,АТТГ та зробити УЗД щитовидної залози.З результатами обстеження консультація ендокринолога.
Костяева Анна Анатольевна
акушер-гинеколог
Добрий день. Якщо пролактин здавали один раз - перездайте ще раз. Якщо результат буде нормальним, тоді ще раз, і по 2 результатам з 3-х можна буде вирішити, в нормі пролактин, чи ні. Результат пролактина може змінюватись під впливом багатьох факторів.
Бугро Виктория Валериевна
акушер-гинеколог, репродуктолог
Адрес: г.Киев, ул. Шелковичная 16-А, [email protected] , без выходных, действует предварительная запись.
Доброго дня! Для уточнення ситуації окрім пролактину бажано визначити рівень наступних гормонів: ТТГ, Т4 вільний, індекс вільного тестостерону, 17-ОН прогестерон, ДГЕА-с, кортизол, індекс НОМА. Здавати можна в будь-який день циклу, але важливо знати який саме день для вірної трактовки результатів. Окрім того важливо звернутись до окуліста для поглибленої діагностики із оглядом полів зору та очного дна. Якщо можна, чи не могли б Ви уточнити, чи не випадає волосся на голові, чи не підвищувався артеріальний тиск, чи не набрали Ви масу тіла?