Віталій | 2018-10-18 10:21:06
Ерекція
Доброго дня! Мені 29 років. В стосунках була перерва 3 роки. Тепер знайшов дівчину і неможу відновити статеве життя. Ходив до урологів(різних) здав аналізи на вільний тестостерон(він у мене в верхніх межах). Лікарі говорять що немає ніяких патологій. Силденафіл і аванафіл не депомагає. Лікарі говорять що це психологічне. Цукрового діабету немає але дуже низький інсулін.(нижче норми в 2 рази). Ще маю хронічний тонзиліт.Може бути моя проблема через тонзиліт? Наперед дякую. Чекаю на відповідь.
Ответы врачей 1
Статьи по теме
"урология"
Бойко Святослав Игоревич
уролог
Тонзиліт - це хронічне вогнище інфекції. При статевому утриманні є великий ризик розвитку застойного простатиту і підгрунтя для міграції інфекції туди . Здайте аналіз секрету простати і зробіть бакпосів секрету простати