irfily | 2018-10-19 08:53:58

Еритема

Добрий день, Ірино Анатоліївно! Підкажіть, будь ласка. жінка, 65 р. два місяці тому були укуси кліщів, через місяць з‘явилася червона пляма на нозі на внутрішній поверхні стегна і стала збільшуватися, зараз десь 15 см, ніяких інших симптомів не було, здала аналізи на бореліоз, аналізи показали: Toxocara canis, антитіла IgG 0,049 Opisthorchis felineus, антитіла IgG 0,145 Borrelia burgdorferi, антитіла IgM (БлотАналіз) OspC Ba (Borrelia afzelii) пограничний результат IgM пограничний результат p41 виявлений Ospc B.afzelii пограничний результат Борелія методом ПЦР виявлено всі інші показники негативні. Toxoplasma gondii, антитіла IgG 83,7 Чи необхідні антибіотики при таких аналізах?

Ответы врачей 1

Боброва Ирина Анатольевна
Адрес: г. Киев, Украина, Центр семейной медицины УЛДЦ
Телефон: 044-492-34-80
Коли є типова еритема та позитивна ПЛР до борелій, то лікування з застосуванням антибіотиків потрібне.