Уляна | 2018-10-19 10:40:21
Вагітність
Добрий день!я хочу завагітніти ,в мене. Полікізтоз яйників мені призначили пити Ярина плюс,я вчора була на узд мені сказали що є домінантний фолікул в правому яйнику ,чи можна попробувати не пити ярину плюс ,а завагітніти ще так без Ярини ???
Ответы врачей 1
Бугро Виктория Валериевна
акушер-гинеколог, репродуктолог
Адрес: г.Киев, ул. Шелковичная 16-А, [email protected] , без выходных, действует предварительная запись.
Доброго дня! Під час прийому Ярини, за умови правильного прийому, завагітніти не можна, бо це протизаплідний засіб. Завагітніти можна після відміни препарату - після прийому мінімум 3 МЦ не починати нову упаковку. Не можна кидати прийом препарату посеред упаковки.