анонім | 2018-10-23 01:39:38

контрацепція

Мені 38 років. Постійно використовуємо з чоловіком презервативи як метод контрацепції. Хотілося б щось змінити. Мала ерозію шийки матки, вегето - судинну дистонію, видалений жовчний міхур. Загалом останнім часом поправилась, сильно випадає волосся. Чи можна використовувати мені оральні контрацептиви? Якщо так, то які саме? Щиро дякую за відповідь.

Ответы врачей 1

Бугро Виктория Валериевна
акушер-гинеколог, репродуктолог
Адрес: г.Киев, ул. Шелковичная 16-А, [email protected] , без выходных, действует предварительная запись.
без огляду і дообстеження не можна призначати гормональні препарати, оскільки неправильно призначений гормональний препарат може нанести непоправну шкоду Вашому здоров'ю та життю, такі як гострі тромбози, мігрені, інфаркти та інсульти.То ж не лінуйтесь, не намагайтесь зекономити і зверніться до лікаря-гінеколога.