Юля | 2018-10-23 08:25:26
Овуляція
Доброго ранку!Мені призначили норколут на 10 днів.Скажіть будь ласка чи буде відбуватися овуляція після прийому норколут.
Ответы врачей 1
Бугро Виктория Валериевна
акушер-гинеколог, репродуктолог
Адрес: г.Киев, ул. Шелковичная 16-А, [email protected] , без выходных, действует предварительная запись.
В наступному циклі -так, чкщо немає причин у Вашому організмі, які блокують овуляцію