Таня | 2018-10-23 12:42:24
ерозія шийки матки
Доброго дня!
Ерозія протягом 5 років її не лікування обов'язково може перерости в рак?
За яких умов вона переростає в рак?
І якщо результат звичайних аналізів гінекологічного огляду є добрий, підвищений тільки рівень лейкоцитів. Можна вже за цим аналізами орієнтовно сказати є рак, чи ні?
Бо ще результати аналізів на рак не готові.
Дякую
Ответы врачей 2
Статьи по теме
"гинекология"
Палыга Игорь Евгеньевич
акушер-гинеколог, репродуктолог
Адрес: г. Львов, Украина, “Клиника репродукции человека ”Альтернатива’’
на сьогодні ерозія вважається захворюванням, що підвищує ризик виникнення раку шийки матки, але ні в якому разі не є передраковим захворюванням. Крім того, ерозія може бути не тільки набутим захворюванням внаслідок травми або інфекції, але і вродженою, яка, як правило, є псевдоерозією (ектопією).
На відміну від істинної ерозії, ектопія є частковим заміщенням клітин епітелію шийки матки на клітини циліндричного епітелію і не супроводжується патологічною симптоматикою. Псевдоерозія визначається у порядку 35-40% жінок переважно у молодому віці та в більшості випадків з часом зникає. У сучасній світовій медицині ектопія вважається варіантом фізіологічної норми у жінок і не потребує лікування за відсутності рясних слизових виділень або кров'янистих виділень після статевого акту.
Бугро Виктория Валериевна
акушер-гинеколог, репродуктолог
Адрес: г.Киев, ул. Шелковичная 16-А, [email protected] , без выходных, действует предварительная запись.
Доброго дня, Таня! Ваше завдання не губитися і відвідувати гінеколога раз на 6 місяців, здавати ПАП-тест , та не рідше 1 разу на рік робити кольпоскопію