Чумак Аліса Ярославівна | 2018-10-23 20:19:40
Млявий,сонний однорічний малюк
Малюк став кволий,часто засинає,не хоче гратися,ходити,плаче,бурчить у животі,не хоче їсти,пити,один раз вирвав...таке спостерігається протягом одного дня?температури немає? Чи може це бути отруєння чи якась інфекція?
Ответы врачей 1
Статьи по теме
"педиатрия"
Шевелева Анна Евгеньевна
педиатр
Доброго дня, з цими скаргами потрібно звернутись на огляд до лікаря-педіатра. Для уточнення причини захворювання лікар може призначити скрінінг на кишкові інфекції (аналіз калу).
Також після огляду лікар призначить інші необхідні обстеження (за потреби), дасть рекомендації по лікуванню і дієті для дитини.
Бажаю швидкого одужання!