Алина | 2018-10-24 11:12:34
Менструація
В мене була затримка з останніми місячними на 2 дні тоді ж я хворіла та приймала антибіотики від грипу під час чого я здала аналізи і в мене виявили дріжджовий грибок а по закінченню менструації минуло 8 днів і в мене знову розпочинаються місячні. Що робити?
Ответы врачей 1
Статьи по теме
"гинекология"
Бугро Виктория Валериевна
акушер-гинеколог, репродуктолог
Адрес: г.Киев, ул. Шелковичная 16-А, [email protected] , без выходных, действует предварительная запись.
Доброго дня! Необхідно зробити УЗД органів малого таза.