Анастасія | 2018-10-24 18:14:09

Допоможіть розібратись у станв дитини

Добрий день, допоможіть будь-ласка рощшифрувати ЕЕГ, та вашу думку стосовно лікування. Дитині 3роки, народилась недоношеною на 31тижні з вагою 1460кг. Зараз хвилють нічні істерики, судоми . Дитина говорить лише 10 слів(мама, тато,баба, нянч, мууу, дай, здрастє, биби(машина), ака(собака), також гав, гав). Невролог пише діагнозГіперактивність, та затримка мови. Виписала лікування: Пантогамм 0.25/2р. На день (3місяці), Гліцин, та Магне б6 по 3мл/2разі на день(місяць). Лікування приймає вже майже місяць, дитина стала нервовою, неслухняною, непосидючою, не слухається, не зважає на зауваження(не знаю чи це від ліків, чм просто період такий). Лікар направила на ЕЕг ,але захворіла, а я вже сил не маю чекати, дуже хвилюсь. ЕЕГ висновок: помірно виражена дезорганізація дифузно сповільненої високо амплітудної ЕЕГ, спостерігається помірно виражена загострена лобно-скронева і потилична тета-дельта-дизритмія до 100-150мкВ. Альфа ритм до 6Гц, до 30мкВ низької потужності,нестабільний, реактивний. Помірно виражена загострена бета активність.Центральний ритм 8Гц до15кмВ, плмірно загострений. Помірно виражені дифузні зміни регулярного характеру з ознаками іритації серединних структур мозку, без певної епілептиформної активності, без міжпівкульової асиметрії. Рівень 《пароксизмальності ЕЕГ》низький.

Ответы врачей 1

Мирошников Александр Александрович
эпилептолог, невролог детский
Адрес: Клиника "R+ Medical Network" УЛ. ВАСИЛИЯ КАСИЯНА, 2/1 (Голосеевский р-н) Время приема: вторник 16:00-20:00, суббота и воскресенье 9:00-13:00 УЛ. ЕВГЕНИЯ КОНОВАЛЬЦА, 34-А (Печерский р-н) Время приема: пятница 16:00-21:00
Телефон: https://www.facebook.com/pediatric.neuro/ Телефон 0 800 307 103
ЕЕГ без ознаки епілептичної активності, для 3-х років в цілому є незначна затримка формування вікових ритмів. www.facebook.com/pediatric.neuro/