Nazar | 2018-10-24 19:39:37
Тупий біль правого яєчка
Доброго дня мене турбує тупа біль дискомфортно вже довший час при обстеженні узд збільшені лімфо вузли 5 потовщень в зоні паху. Зараз після статевого акту кількість сперми менша і при наступних актах до 2 грам .діагноз онлайн непосиавиться нощо порекоминдуєте?
Ответы врачей 1
Статьи по теме
"урология"
Бойко Святослав Игоревич
уролог
Приходьте на консультацыю, розберемся. Причин може бути багато