Соня | 2018-10-25 15:01:28
Гінекологія
Доброго дня , про що можуть свідчити виділення коричневого кольору після менструації. а точніше після двох днів нормальних червоних виділень десь 4-5 дні йдуть мажучі коричневі виділення, больових відчуттів при цьому немає? Сама я зверталась з даною проблемою до спеціалістів і мені сказали що все нормально , таке буває в деяких жінок . і я заспокоїлась. Проте коли завагітніла в мене діагностували завмерлу вагітність на ранніх термінах чи могло дане явище з виділеннями стати причиною такого горя? я просто в розпачі ....
Ответы врачей 1
Бугро Виктория Валериевна
акушер-гинеколог, репродуктолог
Адрес: г.Киев, ул. Шелковичная 16-А, [email protected] , без выходных, действует предварительная запись.
Доброго дня! Скоріш за все вагітність завмерла з причин аномалій зиготи, так буває. А коричнева мазня, частіше за все пов'язана із ендометріозом