Таня | 2018-10-29 16:29:04

трихомоніаз

Доброго дня. У мене біль внизу живота, свербіж, печіння - діагноз трихомоніаз .Призначили антибіотик офлоксацин 0.2г мені і чоловіку на 5 днів,мені свічки осарбон. Скажіть ,будьласка, чи дієвий цей антибіотик при такому діагнозі?

Ответы врачей 1

13268
Валерия Бурау, консультант likar.info
Главврач, Общие вопросы
Здравствуйте этот препарат широкого спектра действия, не вижу причины для сомнений в назначениях доктора.