Инна | 2018-10-31 10:47:52

Температура 15 дней

Добрий день! Температура вже 15 днів ставлять діагноз бронхит кладуть в інфекційне відділення. Ренгензнімок є аналіз крові є. При бронхиті так має бути? Підкажіть які можливо здати аналізи в платній лабораторії?

Ответы врачей 2

Боброва Ирина Анатольевна
Адрес: г. Киев, Украина, Центр семейной медицины УЛДЦ
Телефон: 044-492-34-80
До початку прийому антибіотиків можна здати бак. посів мокротиння... Але має вирішувати лікуючий лікар.
Сухов Юрий Александрович
гепатолог, вирусолог, инфекционист
Адрес: г. Киев, кафедра инфекционных болезней НМАПО имени П. Л. Шупика, городская клиническая больница Киева №4
Телефон: Рабочий телефон: +38 (044) 3629952; E-mail: [email protected], при необходимости и личной договоренности возможны дистанционные консультации по Skype или Viber, WhatsApp, Telegram: +38095 0001963
Доброго дня. Сумнівно, що у дорослої, майже здорової людини звичайний гострий бронхіт не виліковується 15 діб... Треба ретельно зібрати анамнез, оглянути хворого, а потім вже вирішить які дослідження треба робити (наприклад, клінічний аналіз мокротиння, його бак. аналіз, прокальцитонін, дослідження на туберкульоз та інші).