Назар | 2018-11-01 22:10:36
Часте сечивипускання
1) Часто бігав в туалет(без болі, без дискомфорту, хіба деколи нище пояса коли натиснути появлявся деякий дискомфорт) попив Фурангин - без результатно.
2) Зробив УЗІ, направили до уролога - діагноз простатіт (Леволет500, свічки Вітапрост -10днів + Омник 20днів) перші дні результат був чудовий, 6-7день знову почав бігати в туалет, сказав лікар приймати Азітрокс(5днів) фактично без результатно.
3) Змінив лікаря, він "провірив" простату - болі не було, зробили УЗІ(через пряму кишку) перший діагноз був спростований, лікар здивувався хто призначив такі антибіотики і чому саме діагноз простатит. Сказав що УЗІ прекрасне.
4) Відправив на здачу аналізів: Заг. анал. сечі - все добре, (тільки бактерії в незначній кількості), Розгорн. аналіз крові - все добре, глюкоза - все добре, бакпосів сечі - Citrobacter freundii( 10*5КУО/мл).
5) Після результату бакпосіву сечі назначили уколи - Цефріаксон(по 1г -зранку і ввечері) 5 днів.
В туалет бігати не перестав, були деякі покращення тимчасові, але чи це від уколів чи просто так співпало, не знаю.
А, забув сказати, тиждень перед частим сечовипусканням було почервоніння головки(3-4 дні все пройшло) - мазок здав все добре.
Також перед цим всім лікував геморой накладанням латексних кілець.
Хочу дізнатися вашу думку, як фахівця. Може Citrobacter freundii спричиняти такі незручності?
Мені 21рік, це триває вже 2місяці. Чекаю відповідь. Дякую за витрачений час.
Ответы врачей 1
Статьи по теме
"урология"
Бойко Святослав Игоревич
уролог
Простатит в активній фазі можна підтвердити тільки аналізом секрету простати, або ПСА . А викликаний він може бути будь-якою флорою , коли є зниження імунітету і застій внаслідок статевого утримання та сидячого способу життя. На УЗД в початковій стадії можуть і не бачити