Галина | 2018-11-05 11:53:35

Каміння в гирлі сечоводу

Доброго дня! Хочу запитати чи можна якось за допомогою якихось препаратів розчинити камінь 8×5мм в гирлі сечоводу? Він мене не турбує зараз..лікують в стаціонарі капають фіз.розчин,левосепт,колють кейвер і п' ю тансім форте.Лікар каже тільки дробить лазером.Я боюсь! Дякую.

Ответы врачей 1

Бойко Святослав Игоревич
Адрес: г. Львов, Клиника "Уросвіт"
Попийте уронефрон по 1 капсулі 4 рази на добу і дистильовану воду до 3 літрів на добу і активно рухайтеся , стрибайте