55555 | 2018-11-05 16:24:33

риніт

Моєму сину 5 років, лор ставить діагноз алергічний риніт, насморок непроходить, соплі стікають і бронхи, що супроводжує нічний кашель, лікар призначив курс флікс і солі Щлюссера,ро схемі пили місяць №3 і 4, зараз 2і 4, результату немає

Ответы врачей 1

Колпакова Марина Анатольевна
отоларинголог детский, лор
Если есть аллергия, которая проявляется заложенностью носа, тогда вам необходим аллерголог.