Анна | 2018-11-06 14:35:31
Дивертикул
Майже три поки назад мені поставили діагноз Дивертикульоз товстого кишечника, зробили ректальне обстеження повністю кишечника, виявили поліпи прямої кишки, які через 6міс видалили. Кожний місяць відчуваю себе погано, тягне внизу живіт, особливо кишківник, газоутворення, діарея, при загостренні, присутні захворювання коліт тата дисбактеріоз. Чим можна зняти запалення дивертикула, що їсти, пити, які потрібно аналізи? Дякую
Ответы врачей 1
Специалист
Добрий день. У період запалення призначають антибіотики широкого спектра діі (частіше,аміноглікозіди або фторхінолони)+протизапальні препарати+регулятори пасажа кишкового вмісту (мукофальк,наприклад)+препарати месалазіна +вітаміни.Другим етапом,зазвичай,призначають закофальк та пробіотикі (тривалим курсом). Важливо притримуватись дієти №3 за Певзнером.
ВіДПОВІДЬ НА ЦЕ ТА ІНШІ ЗАПИТАННЯ ВИ ЗНАЙДЕТЕ НА МОЄМУ САЙТІ: doctorilchenko.com