Таня | 2018-11-08 22:03:24

Невматочна вагітность

Сказали що невматочна вагітність при цьому ідуть віделенія як місячні тошніло затримки 2 дні було грудь боліла тест робила 1 смужка

Ответы врачей 1

Палыга Игорь Евгеньевич
акушер-гинеколог, репродуктолог
Адрес: г. Львов, Украина, “Клиника репродукции человека ”Альтернатива’’
На ранніх термінах позаматкова вагітність нічим не відрізняється від звичайної вагітності. Ви можете помітити типові ознаки вагітності: затримку місячних; набухання молочних залоз; перепади настрою; слабкість, сонливість. Після того, як ембріон досягає певних розмірів і маткова труба розтягується, або лопається, з'являються такі симптоми позаматкової вагітності: біль внизу живота або в боці; поява кров'яних виділень з піхви ( «місячних»); нудота, блювота. Тому пильнуйте за своїм станом.Обов'язково має бути повторне УЗД.обстеж.