Євгенія | 2018-11-09 09:30:00

Ознаки двобічного оофриту по УЗД, мазки та цитологія в нормі

Доброго дня, пішла на плановий огляд до гінеколога, нічого не турбувало, хотіла перевірити, чи затягнулась вроджена ерозія ШМ, ну і просто, бо треба раз на рік хоча б. На огляді лікар запідозрила запалення правого яєчника, відправила на УЗД. там в заключенні написали: УЗД ознаки двобічного оофриту. Цитологія виявилась в норма по 1 типу, мазки теж без відхилень. Так буває? Що порадите?

Ответы врачей 1

Палыга Игорь Евгеньевич
акушер-гинеколог, репродуктолог
Адрес: г. Львов, Украина, “Клиника репродукции человека ”Альтернатива’’
Додатково потрібно здати аналіз крові для визначення рівня лейкоцитів, ШОЕ і пр., а також мазок для визначення збудника інфекції. Останній аналіз дуже важливий для призначення ефективної схеми лікування.Лікування оофориту має бути комплексним. І якщо основна мета лікування - це боротьба з інфекцією, то додаткові заходи спрямовані на підтримку захисних сил організму, стимуляцію імунної відповіді і відновлення нормальної вагінальної мікрофлори.