Дарина | 2018-11-12 12:15:42

Болі внизу живота

Доброго дня. Протягом 3 днів відчуваю біль внизу живота при рухах. Вже на 4 день почалися часті позиви до сечовипускання.Це ознаки порушень в організмі? Варто звертатися до лікаря?

Ответы врачей 1

Палыга Игорь Евгеньевич
акушер-гинеколог, репродуктолог
Адрес: г. Львов, Украина, “Клиника репродукции человека ”Альтернатива’’
Доброго дня! Часті позиви до сечовипускання можуть бути проявом серйозного захворювання сечостатевої системи, при виникненні дискомфорту слід обов'язково показатися лікарю-гінекологу або урологу+ для профілактики здати загальний аналіз сечі.