Яна | 2018-11-18 12:47:40

Хвороба котячої подряпини

Доброго дня! Хочу проконсультуватися. У дитини збільшився лімфаузол підмишкою. Зробили узі, висновок: лівосторонній підмишечний лімфаденіт. З цим висновком пішли до лікаря, той сказав можливо хвороба котячої подряпини. Здали аналіз Bartonella henselae, антитіла lgM (метод IFT) та здали розгорнутий аналіз крові. Аналіз крові все добре тільки збільшені еозинофіли(6%) та прийшов аналіз Bartonella henselae і я не можу зрозуміти чи є в нас хвороба чи ні. В аналізі написано результат: слабо позитивний; референтний інтервал: не виявлені.

Ответы врачей 2

Боброва Ирина Анатольевна
Адрес: г. Киев, Украина, Центр семейной медицины УЛДЦ
Телефон: 044-492-34-80
Я не педіатр.
Сухов Юрий Александрович
гепатолог, вирусолог, инфекционист
Адрес: г. Киев, кафедра инфекционных болезней НМАПО имени П. Л. Шупика, городская клиническая больница Киева №4
Телефон: Рабочий телефон: +38 (044) 3629952; E-mail: [email protected], при необходимости и личной договоренности возможны дистанционные консультации по Skype или Viber, WhatsApp, Telegram: +38095 0001963
Доброго вечора. Серологічний аналіз на збудника фелінозу / хвороби котячої подряпини, Bartonella повинен бути кількісним. Якщо показники на феліноз за 2-3 тижня підвісяться (ступінь враховуємого підвищення залежить від метода дослідження) - це буде доказом наявності фелінозу - хвороби котячої подряпини. Значення мають також анамнестичні дані.