Иван | 2018-11-25 17:08:16

Семейное удовольствие

Доброго дня. Ми молода одружена пара і разом живемо статевим життям уже рік. Коли починали то у дружини почалась молочниця і через це їй було дуже дискомфортно і боляче під час сексу довгий час навіть підчас і після лікування, але влна не могла отримати задоводення. Зараз коли все налагодилось зі здоровям проблема лишилась. А я часто занадто переймаюсь бажанням її задовільнити і все швидко закінчується. Хоча коли будо довго ми якось втрачали інтерес і її уже натирало а я не міг дійти до "фіналу". Можете щось порадити?

Ответы врачей 1

17948
Бабушкин Александр Аврамович
венеролог, дерматолог, сексолог
Адрес: г .Чернигов, Украина, ул. Киевская, 5, частный врачебный кабинет, СПД
Телефон: 8 (097) 0017623, 8 (0462) 936226
Якби моя порада могла швидко та без обстеження вилікувати жіночу аноргазмію та передчасну еякуляцію у чоловіків по І-нету, то я б, мабуть, отримав Нобелівську премію. Звертайтесь до сексолога.