Яна | 2018-11-30 19:30:12

Сокращение дней менструации

Добрый вечер. У меня такая проблема: последний половой акт был вначале сентября(защищенный). Менструация пришла в срок, но сократились дни выделений с 6 до 3 дней. В октябре и ноябре все так же, менструация по графику, идет 3 дня. Делала тесты на беременность- все отрицательные. Признаков беременносьти нет никаких, но очень переживаю. На узи пока не попала. Какая может быть причина сокращения дней менструации? Спасибо.

Ответы врачей 1

Палыга Игорь Евгеньевич
акушер-гинеколог, репродуктолог
Адрес: г. Львов, Украина, “Клиника репродукции человека ”Альтернатива’’
1.Прийом гормональних препаратів практично завжди відбивається на менструальному циклі. При цьому в інструкціях до ліків це може бути описано як побічна дія. До групи препаратів, які здатні вплинути на тривалість менструації можна віднести протизаплідні засоби, антидепресанти, ліки для лікування порушень у роботі щитовидної залози, стероїди і т.д 2.Синдром полікістозних яєчників Такий діагноз виникає на тлі порушень у роботі гормональної системи, через що у жінки може не настати овуляція. І хоча менструація у цей період приходить вчасно, її тривалість може помітно скоротитися. 3.Порушення функцій щитовидної залози Робота щитовидної залози регулюється гіпофізарно-гіпоталамічним відділом мозку, який також відповідає за овуляцію і менструацію. Тому, коли функції щитовидки порушені, це відбивається на менструальному циклі і здатності до зачаття. Тому для встановлення діагнозу зверніться за консультацією до спеціаліста з метою обстеження.