Татьяна | 2018-12-02 09:00:17
эрозия
здравствуйте. скажите пожалуйста чем лечится эрозия шейки матки у кормящей мамы?
Ответы врачей 1
Статьи по теме
"гинекология"
Палыга Игорь Евгеньевич
акушер-гинеколог, репродуктолог
Адрес: г. Львов, Украина, “Клиника репродукции человека ”Альтернатива’’
Ерозія шийки матки являє собою тривало незаживаючі дефект епітеліальної тканини. Візуально це виглядає як почервоніння стінок маткової шийки. Даний стан є частим супутником жінок в післяпологовому періоді, що обумовлено високим ризиком травматичного пошкодження м’яких тканин в процесі пологів.Лікувальні заходи підбираються з урахуванням того факту, що жінка практикує природне вигодовування дитини. Антибактеріальні лікарські препарати призначаються в тому випадку, якщо причиною ерозії є проникнення інфекційних збудників бактеріальної природи. В інших випадках терапія проводиться з використанням сприятливих і безпечних способів.
До основних методів лікування ерозії в післяпологовому періоді відносять:
Заморожування ерозивного вогнища за допомогою азоту (кріодеструкція). Ця медична процедура безболісна, але після неї у жінки зберігається схильність до рецидивування ерозії;
Місцева лікарська терапія, яка передбачає використання вагінальних таблеток, мазей і супозиторіїв, що мають ранозагоювальну і протизапальну дію;
Лазерна коагуляція;
Діатермокоагуляція;
Радіохвильове лікування.
Метод обирає лікар після комплексного огляду.