Volga | 2018-12-03 15:40:48
Прием ок
Здравствуйте! Принимаю новинет около 4 лет. Год назад начались приступы. Нехватки дыхания, увеличенный пульс. После ряда обследований поставили диагноз соматофорные расстройтсва с паническими
атаками. Может ли это состояние быть побочным эффектом приема ок?.боюсь отмены ок, так как первоначально прием их был назначен в качестве косметического лечентя и регуляции цикла.
Ответы врачей 1
Статьи по теме
"гинекология"
Палыга Игорь Евгеньевич
акушер-гинеколог, репродуктолог
Адрес: г. Львов, Украина, “Клиника репродукции человека ”Альтернатива’’
Доброго При скасуванні прийому контрацептивів важливо дотримуватися правила: якщо упаковка розпочато, її треба допити до кінця
Якщо кинути прийом ОК, не закінчивши упаковку, можна викликати збій менструального циклу, і передбачити, скільки він буде тривати, неможливо. Його відновлення буде залежати від індивідуальних особливостей організму. Збій менструального циклу може настати також при тривалому (5-7 років) безперервного прийому препаратів. Тому без контролю лікаря відміняти не рекомендується.