Елена | 2018-12-03 22:49:11
9 неделя беременности выделения
Добрый вечер. У меня 9 неделя беременности. На прошлой неделе было узи- все хорошо. До этого была гематома 16мм , узи подтвердило , что ее нет. С пятницы начались выделения бежевая слизь, скудно, только на бумаге. По назначению врача без осмотра дицинон 2 дня, пью утрожестан 200 утро вечер, инжеста укол днём, вибрукол, фолиевая кислота. Сегодня четвёртый день эти выделения. Дицинон и инжеста 2 день. Что это может быть? Может ли быть это вариант нормы? Если на узи нет гематомы значит она не должна уже выходить? Спасибо
Ответы врачей 1
Статьи по теме
"гинекология"
Палыга Игорь Евгеньевич
акушер-гинеколог, репродуктолог
Адрес: г. Львов, Украина, “Клиника репродукции человека ”Альтернатива’’
Кожній жінці, яка носить під серцем дитину, необхідно серйозно ставитися до всіх «тривожних дзвіночків» організму і повідомляти про них лікарю.
За наявності будь-яких насторожуючих виділень, які мають неприємних запах або відтінок крові, необхідно отримати кваліфіковану медичну консультацію. Практично всі кров'янисті виділення будь-якого кольору - від блідо-рожевих до багряно-коричневих - у період виношування малюка вкрай небезпечні.Кровотеча імплантації відбувається в результаті прикріплення яйцеклітини до ендометрію матки. У цей момент у вагітної жінки можуть спостерігатися нерясні виділення коричневого відтінку. Вони не несуть загрози для виношування малюка і не потребують лікування.
Виділення насиченого темно-коричневого кольору на ранніх термінах вагітності можуть з'явитися через один-два тижні після запліднення. У нормі ці виділення дуже мізерні і тривають менше двох годин.Під час вагітності жінка може помітити збільшення обсягу слизових виділень з піхви. Це пояснюється збільшенням приток крові до цієї області, і активністю гормонів, які активізуються під час вагітності - прогестерону і естрогену, через діяльність яких стінки піхви стають м'якше і одночасно слизова збільшує обсяги секреції. Тому виділення прийнято вважати нормою.
Ще одна причина, яка може пояснити рясність вагінальних виділень, це утворення на шийці матки своєрідною пробки з слизу, яка забезпечує захист майбутній дитині.
Але в будь якому випадку запишіться до свого лікуючого лікаря і до 12 тиж станьте на облік.