Юлия | 2018-12-05 18:09:24
Беременность и быт
Добрый день. Можно ли в первый триместр удалять нервы в зубах и ставить коронки? Если нет, то когда лучше и есть ли какие-то особености посещения стоматолога.
И можно на 7недели красить волосы безамиачной краской?
Благодарю
Ответы врачей 1
Статьи по теме
"гинекология"
Палыга Игорь Евгеньевич
акушер-гинеколог, репродуктолог
Адрес: г. Львов, Украина, “Клиника репродукции человека ”Альтернатива’’
На ранніх термінах вагітності заборонені будь-які маніпуляції з застосуванням медикаментів, адже в першому триместрі плацентарний бар'єр ще відсутній, і будь-які медикаменти проникнуть до плоду через кров.Видаляти зуби під час вагітності вкрай небажано.Після 12 тижнів ризик порушення розвитку плоду вже не такий великий.Стоматолог повинен знати про те, що пацієнтка вагітна, щоб не застосовувати небезпечних препаратів.