Катя | 2018-12-06 19:49:08
Задержка
У мене задержка 5 дней. Беременность исключена, потому что предохранялись и следили за всем. Но у меня болит уже 2 день внизу живота то слева, то справа. А в животе газы. Я сплю очень мало в связи с учебой. Скажите что это может быть?
Ответы врачей 1
Статьи по теме
"гинекология"
Палыга Игорь Евгеньевич
акушер-гинеколог, репродуктолог
Адрес: г. Львов, Украина, “Клиника репродукции человека ”Альтернатива’’
Доброго дня!
Перебіг місячних циклів у жінки підпорядковується певним природним законам. Нормальна тривалість між сусідніми менструальними кровотечами повинна становити рівно 4 тижні. Допускається невелике відхилення в ту або іншу сторону на строк від 2 до 5 днів, але це має відбуватися в кожному циклі.
Якщо ж місячних немає протягом 5-6 днів і більше, можна говорити про так звану затримку.Природними причинами, які впливають на перебіг місячних, можна назвати:
стресові стани жінки;
підвищені психологічні або фізичні навантаження на роботі, навчанні,недосипання ;
інтенсивні заняття спортом;
дотримання різних дієт, спрямованих на скидання ваги.
Для встановлення точного діагнозу слід звернутися до гінеколога.