Ангелина | 2018-12-10 13:39:44
Проблема
Здравствуйте! Неделю назад у меня произошёл выкидыш! Менструация протекает не как обычно. Тянет низ живота, а когда иду в туалет, тянет и ногу левую, что это может быть у меня? Помогите пожалуйста мне с этим вопросом!!!!!
Ответы врачей 1
Статьи по теме
"гинекология"
Палыга Игорь Евгеньевич
акушер-гинеколог, репродуктолог
Адрес: г. Львов, Украина, “Клиника репродукции человека ”Альтернатива’’
Доброго дня!
В основному, саме характер менструації свідчить про стан організму після викидня. Вважається нормальним, якщо критичні дні тривають в межах 3 – 7 днів. Найчастіше вони проходять болісно і бувають різної інтенсивності. У перші кілька циклів можливі деякі відхилення. Самим ідеальним варіантом буде початок місячних через звичайний проміжок часу. Але так буває не дуже часто, оскільки викидень – це серйозне різка зміна гормонального балансу в жіночому організмі. Без його налагодження не варто очікувати, що місячні пройдуть, як і раніше.
При сприятливому розвитку ситуації після викидня слід уникати інтимних відносин протягом першого місяця.