Василина | 2018-12-10 19:06:08

Майже відрізана рука

Доброго дня Юля Володимирівна!Мій тато майже відрізав руку на циркулярці,вона тримається на одній судині.тата прооперувати поставили апарат Іліазарова нижче ліктя. Минуло 1,5 місяця руку роспирає, біля ліктя сильна опухлість,рука дерев'яна.сьогодні назначили капання на 10 днів і уколи якщо опухоль не пройде руку ампотують.порадьте щось і проконсультуйте будь ласка.наперед щиро дякую.

Ответы врачей 1

 Нагалюк Юлия Владимировна
сосудистый хирург, флеболог
Адрес: Национальный военный клинический госпиталь «ГВКГ» МО Украины с 2016г. Клиника «Добробут» с 2017г.
Доброго дня! В першу чергу Вашого тата потрібно оглянути, оцінити стан кровопостачання руки, наявність та ступінь ішемії кінцівки; визначитися з генезом набряку руки. Обов‘язково потрібно виконати УЗ-сканування магістральних судин пораженої кінцівки. За результатами огляду та дослідження можна визначитися з наявністю проблеми та визначити подальшу лікувальну тактику. Для виконання ампутації є певні покази, не варто поспішати з висновками. Де Ви знаходитеся? Яке лікування наразі отримуєте? Якщо є можливість, підвезіть Вашого тата на огляд. При виникненні запитань, можете телефонувати за номером: 067-27-65-117. Буду рада Вам допомогти. Будьте здорові!