Вікторія | 2018-12-12 00:04:22

Протизаплідні таблетки

Під час статевого акту в хлопця порвався презерватив. Але він не кінчив в нього, і в мене також! Питання, чи можу я завагітніти від мастила ,яке було на статевому органі? І чи є потреба пити протизаплідні таблетки ?

Ответы врачей 1

13268
Валерия Бурау, консультант likar.info
Главврач, Общие вопросы
Здравствуйте беременность маловероятна но полностью не исключена. Так как зависит и от состояния вашей репродуктивной системы и от дня цикла