Виктория | 2018-12-12 13:52:54
выделения
Добрый день! 26.11 врач гинеколог произвел выскабливание ц/канала и провел биопсию ш/матки. 3.12 повторно была у врача, она еще раз все обработала и сказала что все хорошо заживает, также результаты на гистологию впорядке. и вот где то 6 декабря начала замечать на прокладке мазки крови и коричневые выделения. сегодня 12.12 и остались коричневые выделения (одной ежедневки хватает на день).скажите пожалуйста, является ли это нормой?
Ответы врачей 1
Статьи по теме
"гинекология"
Палыга Игорь Евгеньевич
акушер-гинеколог, репродуктолог
Адрес: г. Львов, Украина, “Клиника репродукции человека ”Альтернатива’’
Як правило, це досить поширене явище, і ставитися до нього потрібно не як до патології, а як до процесу загоєння. Виділення можуть бути різного кольору і інтенсивності і тривати до наступної менструації. Сильно переживати з цього приводу не потрібно. Зазвичай після біопсії шийки матки виділення кров'янисті. При цьому пацієнтка відзначає несильні тягнуть хворобливі відчуття в області низу живота. За словами лікарів, тривати це може 5-10 днів. В міру загоювання тканин виділення набувають більш убогий характер. Після місячних шийка матки повністю очищається і кровомазание припиняється. Нерідко пацієнтка зауважує жовті виділення після біопсії шийки матки. Це також нормальне явище, що не потребує звернення до лікаря. У разі якщо кровомазание стає рясним і набуває загрозливого характеру, можна говорити про розвиток такого ускладнення, як кровотеча.