Ірина | 2018-12-15 16:23:16

Проктолог

Доброго дня. Кожного дня займаюсь спортом. Слідкую за прийомом їжу. В туалет хожу добре, запорів немає. Після прийому антибіотиків ципролет 500, воспалилось в задньому проході. Ніби маленька горошина розміром 1 мм, на ощупь м'яка. Якщо притиснути то трохи дискомфорт. Не кровить. Не пече, не чухається.

Ответы врачей 2

Луцик Андрей Петрович
Адрес: г. Киев, Украина, Национальный медицинский университет, кафедра Хирургии №1; Проктологический центр Украины; Клиника «Обериг»
Телефон: (097) 398-33-54
Доброго дня, у вас швидше за все виник тромбоз гемороїдального вузла. Для уточнення діагнозу та призначення адекватного лікування вам варто звернутись до лікаря.
Специалист
Добрий день.Найбільш імовірно, аноректальний тромбоз.Зверніться до проктолога негайно.