Христина | 2018-12-16 00:17:27
Порушення менструального циклу
Добрий день, я стикнулася з такою проблемою: декілька циклів у мене на 14 день починалися кров'янисті виділення, зверталася за консультацією лікаря: здавала аналізи на рівень гормонів, мазки для виявлення інфекцій ( сифіліс, віл,СНІД у тому ж чисті), а також було зроблено пальпель- біобсію ендометрію ,проте ніяких відхилень не виявлено. Почала приймати нормоцикл та гінекохель. У серпні цього року була фолікулярна киста лівого яйника 46,0 мм. Приймала дуфастон, дистрептазу, киста почала зменшуватися у розмірах. Далі призначили оваріум композитум та нормоцикл, а також гормональні контрацептиви. Оваріум композитум та нормоцикл я колола та вживала, а контрацептиви ні, оскільки боюся, що потім не завагітнюю. Збої менструального циклу так і не припинилися, порадьте які ще можуть бути варіанти лікування і чи контрацептиви не становлять небезпеку здоров'ю і майбутньому настанню вагітності. Додам також ,що у січні 2017 я прийняла таблетку постинор, правда, одну, може це він є причиною розладів. Проте розлади були і до нього.
Ответы врачей 1
Статьи по теме
"гинекология"
Палыга Игорь Евгеньевич
акушер-гинеколог, репродуктолог
Адрес: г. Львов, Украина, “Клиника репродукции человека ”Альтернатива’’
Доброго дня!
При обстеженні для з'ясування причини порушення менструального циклу, необхідна інформація про кількість певних гормонів в крові. Аналізи можуть показати деякі відхилення в концентраціях гормонів щитовидної залози, або нестачу гормону прогестерону.Часто причина порушення менструального циклу криється в інфекціях статевих органів. На щастя, такі проблеми вирішуються досить швидко і ефективно. Необхідно лише встановити збудника інфекції для призначення адекватного лікування.Якщо ваші родичі по жіночій лінії (мама, бабуся) мали проблеми з менструальним циклом, подібні проблеми можуть спостерігатись і у вас. У такому випадку вам також потрібно звернутися до лікаря аби мінімізувати негативні наслідки порушень менструального циклу.Стрес – потужний фактор, який негативно відбивається на роботі всіх органів і систем. Гормональні контрацептиви, а також ряд інших препаратів можуть вплинути на перебіг місячного циклу жінки. Тому при виборі оптимального для вас методу контрацепції слід обов'язково проконсультуватися у лікаря.Має бути консультація в ендокринолога,щоб виключити ендокринні порушення.