martha.panchyshyn | 2018-12-17 13:04:22
Йод при аутоімунному тироїдиті
У відповідь на своє запитання № 397185.
Володимир Іванович, дякую що відповіли! Станом на 19 листопада, у мене такі показники: ТТГ- 6,80; FT4 -1,12; АТ до ТПО - 48,75. Вітамін D загальний - 27,89. Наразі приймаю еутирокс чотири дні на тиждень по 50 мкг, а три з них дні по 75 мкг, для того щоб знизити ТТГ до норми, тобто не більше 4,0. А також, приймаю вітамін D3 Декрістол 2000 МО. Наперед дякую за відповідь!
Ответы врачей 1
Панькив Владимир Иванович
эндокринолог
Для досягнення цільового рівня ТТГ слід збільшити дозу еутироксу (особливо в зимовий час) і через 1 місяць перевірити ТТГ.